PodTurkey 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası

PodTurkey 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası

14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası PodTurkey sitemizle renklendiriyoruz. Sevgiliye alınacak en anlamlı JUUL ya da IQOS ürünlerinde özel kampanyalar sizleri bekliyor. Partneriniz eğer sigara içiyor ve sigarayı bırakmak istiyorsa alacağınız anlamlı hediyeler arasında Elektronik Sigara Pod cihazları olabilir.

14 Şubat Sevgililer Günü Kampanya Detayları

14 Şubat Sevgililer Günü podturkey.info kampanyası dahilinde 8 Şubat – 14 Şubat tarihleri arasında vereceğiniz tüm JUUL siparişlerinizde 1 Adet 50 TL değerinde Tekli JUUL Pod hediye edilecektir. IQos siparişlerinde ise 1 Paket Heets Hediye edilecektir.

14 Şubat Sevgililer Günü PodTurkey Hediyesi Seç

Sevgililer Günü Süresince Ücretsiz Kargo Kampanyası

PodTurkey sitemiz üzerinden 8 Şubat – 14 Şubat tarihleri arasında sipariş esnasında ürün incelemesi yapan ya da bu konu altında yorum yapan tüm müşterilerimize siparişler Ücretsiz Kargo ile gönderilecektir. Bu kampanyaya İstanbul içi aynı gün motorlu kurye teslimatı geçerli değildir.

14 Şubat Sevgililer Günü Tarihçesi

Sevgililer Günü, her yılın 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanan özel gündür. Kökeni, Roma Katolik Kilisesi’nin inanışına dayanan bu gün, Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Bu sebeple bazı toplumlarda “Aziz Valentin Günü” (İngilizce: St. Valentine’s Day) olarak bilinir. Valentine kelimesi, Batı medeniyetlerinde hoşlanılan kişi veya sevgili anlamlarında da kullanılır.

Kaynak: VikiPedia

14 Şubat 2021 Pazar Sevgililer Günü Mutluluğu

Küçük bir hediye ile bile mutlu edebileceğiniz sevgiliniz için, onu mutlu etmenin, değerli hissettirmenin ve sevginizi içine yansıtmanın niyeti ile hareket etmek çok önemlidir. Ufak bir çiçek ya da çikolata ile bile bu anlamı yansıtabileceğinizi unutmamalısınız. Bu noktada Bazı erkekler, “Sevgililer günü benim için anlamsız” dese de karşı tarafın bir beklenti içerisinde olabileceğini ve bu beklentiyi sevginizle dahi göstermenizin önemli olduğunu belirtmek istiyoruz.

Tüm Müşterilerimize Bitmeyen Sevgiler ve Mutluluklar Diliyoruz

podturkey.info olarak tüm müşterilerimize sonsuz sevgiler ve bitmeyen ömürlük mutluluklar diliyoruz. “Kadına Şiddet” gibi acı olayların yaşanmaması ve tüm çiftlerin birbirine sevgi ile aşkla, sabırla ve mutlulukla yaklaşmaları dileği ile bu kampanya duyurusunu burada noktalıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×Sipariş ve Destek